Zoals gewoonlijk, starten we traditiegetrouw ook dit jaar met de Snertrit, de aftrap van het nieuwe puzzelseizoen, waarbij iedereen weer start met nul punten voor het klassement.

Ook deze keer willen we deelnemers uitnodigen die niet zoveel met Puzzelritten en "bolletje pijltje" systemen hebben, al is het alleen al om de sfeer in de auto gezellig te houden zeg maar.

Voor toerrijders die toch niet van plan zijn deel te nemen in het puzzel klassement, wordt een GPX bestand gemaakt, zodat het mogelijk is, deze na het downloaden, op jou eigen navigatie systeem te importeren. Je kan dan gewoon volgens je navigatie systeem de route rijden en onderweg genieten van de bezienswaardigheden.

Deze keer blijven we in de veelzijdige provincie Utrecht. Eerst in het lage gedeelte, het polderlandschap ten westen van Utrecht, vervolgens naar het hoge gedeelte richting de Utrechtse heuvelrug, waar we als de zeespiegel daadwerkelijk alarmerend gaat stijgen, nog net aan droge voeten houden. Maar laten we hopen dat we het droog houden want ook tijdens de rit is dit wel fijn.

Startpunt:

De rit start in Utrecht bij Alfa Romeo specialist van Neerijnen. Voor velen van jullie inmiddels een bekend adres. Ook deze keer staat Koos de Groot met zijn team klaar om iedereen welkom te heten in zijn mooie garage.

Vanaf 09:30 is iedereen welkom. De inschrijving begint om 10:00 u en eindigt om 11:30

Snertpunt:

Ook dit jaar is er weer een bijzondere locatie gevonden namelijk op één van de forten van de Hollandse waterlinie, genaamd "Fort Honswijk".

Eindpunt:
Nog nader te bepalen in de omgeving van Nieuwegein