Een Dijk van een Rit.

Voor iedereen met een chassisnummer dat begint met AR105 of AR115 hebben wij, de 105-registers, opnieuw een prachtige toertocht uitgezet. Deze rit voert ons vanuit het noordelijkste puntje van Limburg, langs de schilderachtige Gelderse dijken, helemaal naar het zuidelijkste deel van Overijssel - met zelfs een klein uitstapje door Duitsland. Kortom: afwisseling en rijplezier gegarandeerd.

We verzamelen bij Herberg 't Zwaantje in Mook, waar vanaf 9.30 uur de verse koffie voor ons klaarstaat. Tussen 10.30 en 11.00 uur kun je op je gemak vertrekken om ontspannen de route te rijden en onderweg te genieten van de verschillende mogelijkheden voor een koffiestop of een pannenkoek.

Vanaf 15.00 uur worden we hartelijk ontvangen bij garage Bella Machina in Deventer. Voor velen is de garage van Jan Nijland een vertrouwd adres. Dit jaar is het volledig vernieuwd, en Jan laat ons graag de nieuwe inrichting zien. Ook het winkeltje met Italiaanse lekkernijen is nog steeds aanwezig.

We rekenen erop dat de septemberregen ons op 21 september bespaard blijft, zodat we in het zonnetje kunnen genieten van het uitlaten van onze klassiekers.

Het is een ontspannen toerrit zonder puzzels of opdrachten - de enige keuze die je onderweg hoeft te maken is waar je zin hebt in koffie.

Het verplichte aanmelden kan op deze pagina, vanaf vrijdag 29 augustus, 23.00 uur tot woensdag 17 september, 23.00 uur.

Wij kijken ernaar uit jullie te verwelkomen!

Groet Xavier, Cees, Henk en Ron

Contactgegevens startpunt: www.t-zwaantje.nl, 024 - 696 1434

Eindlocatie : Bella Machina, Noordzeestraat 6, 7411MC Deventer, bellamacchina.nl, 0570 - 633 153