Gebruikersavatar
Slinger
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 567
Lid geworden op: ma jan 30, 2006 16:36
Locatie: Alkmaar

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 00:40

vanmiddag reed in de pauze terug naar school, vliegt er een dakgoot over me auto heen :shock:
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT !!!
33 16v SW Racer

Andiamo Lesti Fumando Assai
Veni, Vidi, Veloce!

Gtvco
Guru Duplice
Guru Duplice
Berichten: 2799
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 01:04

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 00:45

Hier zeer weinig schade,alleen de schutting een beetje scheef gewaaid.
Frank das mooi kl#te,ik hoop dat de schade een beetje meevalt bij daglicht.Als je vandaag hulp nodig hebt bij het puinruimen bel je maar even.Sterkte i.i.g.

Gebruikersavatar
@PM
Guru Triplo
Guru Triplo
Berichten: 3021
Lid geworden op: vr mar 24, 2006 01:37
Locatie: IRL

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 02:31

Kom thuis van m'n werk, doe het licht in de gang aan, nog steeds donker. "Zal toch niet?" loop naar de keuken, licht aan, blijft donker "shit" draai om, klokje van de oven doet het nog "heee..." loop naar de meterkast, aardlekschakelaar voelen, jahoor aardlek eraf. Omhoog gedrukt, klik weer naar beneden. Alle groepen uitgezet, aarlek omhoog, groep 1 aan, klats aardlek er weer af. Alle andere groepen aan, aardlek omhoog, blijft omhoog.

Nu zit op groep 1 onder meer m'n schuurtje+buitenlamp, maar ook de keuken. Schuurtje kan me geen moer schelen, maar in de keuken is een beetje stroom nog wel es makkelijk. In de keuken even de draad losgehaald die naar het schuurtje loopt, groep 1 weer aangezet, en jahoor alles bleef werken.

Binnenkort dus maar es kijken wat er niet deugt daarzo, mijn gok is dat de buitenlamp verzopen is. Oh en ik ben er nu dus achter dat de oven niet achter de aardlek zit.

Verder is eerder deze week de deur van m'n auto al bijna uit de scharnieren gewaaid, dus vandaag heb ik die maar eens extra goed vastgehouden als-ie open moest. Verder had ik weinig last. De stagiair bij ons op kantoor daarentegen stond 5 minuten nadat-ie wegging weer binnen. Eerste stukje ging nog, daarna had-ie recht tegenwind en dat trok-ie niet :lol: Had-ie z'n pa maar gebeld of die hem kwam halen.

@Frank: jij komt er iig een stuk slechter vanaf, sterkte ermee. Ook voor de anderen met meer dan wateroverlast in een lamp.
Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ford Mondeo 1.6 TDCI Zetec
Škoda Octavia combi D 110 kW
SCARB 4835

Gebruikersavatar
elio
Guru
Guru
Berichten: 1093
Lid geworden op: vr jun 10, 2005 18:11
Locatie: antwerpen (B)

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 09:06

Gisterenavond nog effe naar Brussel geweest om de 8C te bewonderen, onderweg lag er een plastic plaat voor ons op de autosnelweg, die net omhoog waaide toen we er over reden. Gevolg: bumper uit de haak en mistlamp gesneuveld (gelukkig niet mijn bella, maar een yaris van een vriend).
Verder nog moeten omrijden voor een pas omgewaaide boom, en vanmorgen bij de 75 gemerkt dat hij in elke bocht een klotsend geluid maakt, vermoedelijk is de parafanbak vol water gelopen...
166 3.2 v6 '04 - Spider 2.0 '91 - 75 1.8 ie '91 - gt 1300 junior '75 - fiat 500l '72 - grand espace 2.0 dci aut '10 - fiat 500 twin air '13

Gebruikersavatar
KAS
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 6020
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 19:16
Locatie: Drenthe

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 09:28

@ Frank, hoe is het afgelopen? Valt het toch nog een beetje mee? [-o< Kennelijk zat ik hier in de goede hoek want hier is niks gebeurd. Voor de rest nog iemand met schade? :?

Gebruikersavatar
frankalfa
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 8048
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 20:34
Locatie: Koewacht (of all places!)

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 12:08

Zojuist de damage bij daglicht bekeken: Gelukkig is er verder niks meer gebeurd (behalve dan een enooooooorme regenbui vanochtend vroeg die uiteraard voor veel water binnen zorgde..)
Ik schat dat er een 20-tal platen echt verdwenen zijn en nog eens 8 a 10 beschadigd/gescheurd door wegvliegend materiaal. :?
Heb net de verzekering aan de lijn gehad en mag een aannemer opdracht geven om de boel te herstellen>fotootje en een factuur is voldoende...!
We hebben zelf vanochtend de losse balk weer tijdelijk vastgezet en een rondje tuin gelopen (maatje gtvco is ook wezen helpen 8) :thumbs: ) om brokstukken/stukjes te rapen...
Volle aanhanger met asbest troep! :evil:
Hier enkele 'sfeerbeelden';
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Grtz,fRank
Poetsen is voor mensen met patina-angst...

Gebruikersavatar
Marian
Member
Member
Berichten: 104
Lid geworden op: do nov 10, 2005 19:15
Locatie: Eindhoven

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 12:46

Ps achter een paard is het goed uit de wind staan....
Hahaha ja dat geloof ik best ja.
Mijn hondje (ongeveer 5 kilo) waaide gisteren ook bijna de lucht in, ik had bijna een vlieger :lol: . Verder piepte en kraakte de flat erg maar is gelukkig heel gebleven.
Veel succes gewenst iedereen die schade heeft!

Gebruikersavatar
Richard75
Guru
Guru
Berichten: 1991
Lid geworden op: vr feb 17, 2006 19:03
Locatie: Beuningen
Contacteer: Website

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 12:48

tering frank das ff flink tekeer gegaan bij jou :shock:

Gebruikersavatar
Michel
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 5074
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 09:46
Locatie: Mijn paddestoel. IK HAAT EGELS

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 13:36

Niet zo best, Frank, maar gelukkig geen schade aan de auto's en/of knollemans

Gebruikersavatar
164 Shark
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 547
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 16:42
Locatie: IJmuiden
Contacteer: Website

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 13:42

Ook hier heeft de wind gewonnen :shock:

wind-dakpannen 3-0, gelukkig niet op de 164 gevallen :lol:

nu nog even afwachten en kijken waar de spider onder dak staat (in een Kas), laten we het beste hopen :roll:
Nu in bezit:
Spider Veloce ex-USA (carbs) (1978)

Gebruikersavatar
stennie
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 955
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 20:03
Locatie: Appelscha

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 14:02

Het heeft hier wel hard gewaaid maar weining schade................

Zelf is het bij ons wel goed gegaan.....

Vannacht op het werk wel geconfronteerd met de gevolgen van de storm:

Van een leverancier (friesche Vlag) is het dak van de fabriek gewaaid (Nijkerk) en daardoor konden zij niet alles uitleveren.
Voor ons een beetje improviseren maar..... dat is allemaal goedgekomen Verder hadden enkele leveranciers vertraging ivm de situatie op de weg.

@Frank: sterkte :!: :!:
ooit gereden 155 1.7 ts 1994
156 1.8TS 16V 2000
nu 156 1.8 TS 16V 2004 met leer

www.autodetailing.nl


richard

Gebruikersavatar
Rainier155
Guru
Guru
Berichten: 1641
Lid geworden op: ma jan 02, 2006 00:45
Locatie: Berkel Enschot

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 14:21

Bij ons in de tuin stond er vanmorgen een tuinstoel scheef... :shock:


Verder niks gemerkt van dat stormpje. :P
Voorlopig Alfaloos... maar meerdere modellen op het wenslijstje.
- Daily driver: Ford Focus Wagon MY2021 1.0L Ecoboost 155pk MHEV
- Anti Hipster Bakfiets: Suzuki Ignis MY2002 1.3L 83pk :)

Gebruikersavatar
Alessandro
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 9685
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:11
Locatie: Ja :-)

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 14:27

Onze rotte schuur heeft het helemaal gehouden! :D Onbegrijpelijk eigenlijk.
Wel gister middag wat ramen moeten vastbinden, die stonden flink te klapperen. :shock: Nota bene: het zijn allemaal 'vaste' ramen, dus zo rot is de schuur inmiddels. :oops:

Die stuk tien dakpannen zijn dan eigenlijk het vermelden niet waard. :roll:

Frank: sterkte hé! :thumbs: Je kunt het dak op :wink:
Het moet wel een beetje lastig gaan, anders ben je veel te snel klaar!

Knopjes

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 17:23

Hier weinig gebeurd, wat kleine spullen in de tuin een aantal meter weggewaaid. Het ergste is dat er 2 boompjes half omgewaaid zijn, maar dat valt op zich ook nog wel mee als ik dat allemaal hier zo lees ;)

Gebruikersavatar
Patrick
Guru
Guru
Berichten: 1161
Lid geworden op: za mar 18, 2006 14:12
Locatie: Nijmegen
Contacteer: Website

RE: Stormschade , wie???

vr jan 19, 2007 17:46

Ikke!
Inmiddels heb ik de schutting in stukjes uit de vijver gevist.
Zo snel mogelijk repareren,(ik heb een hele lelijke buurvrouw :biggrin: ) en klaar!

Patrick
Don Bubbles! = Patrick.

Teveel Alfa's, een mid-life Harley, en veel te weinig tijd....



.

Terug naar “Het Forum Café”