http://www.italiaspeed.com/2005/motorsp ... /1310.html
Erg interessant is dat men bezig is om de 159 mogelijk als een achterwielaandrijver te homologeren. Het is meer de auteur die het als een mogelijkheid ziet..maar we zien wel.
Dan zal de start iig beter gaan verlopen, verwacht ik. Wel raar dat ze op Eursport vorige week nog vertelden dat de heren besloten hadden om de 147 in te gaan zetten. Ik moet er wel bij vertellen dat het de duitse Eurosport betreft. Ze zullen het wel niet goed begrepen hebben, daar. De 159 WTCC is wel een mooie auto om te zien.http://www.italiaspeed.com/2005/motorsp ... /1310.html
Erg interessant is dat men bezig is om de 159 mogelijk als een achterwielaandrijver te homologeren.
Nah dat ding slopen ze vlgs. mij net zolang leeg dat ze eigenlijk te licht zijn, en plakken er dan weer wat lood op. Sedans hebben een betere vorm voor racen dan hatchbacksPublicitair zou inzet van een 159 het beste zijn, maar dan sleep je ook een hoop extra kg's mee. 147 dus toch verstandiger?
Ja maar je zit toch met een minimumgewicht. Dus op een gegeven moment speelt de grootte van de auto niet meer. Een 159 van pak hem beet 1000 kilo of een 147 van 1000 kilo... maakt niet uit, toch ?Maarten, die 147 slopen ze toch net zo goed leeg, dus per saldo is die nog altijd gunstiger.