Gebruikersavatar
Dinky Boy
Miniaturista
Berichten: 12111
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:01
Locatie: Groningen
Contacteer: Website

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 12:06

Wat mij weer verbaast is dat sommige forumleden zo'n moeite (lijken te) hebben met een paar regeltjes:
  • 1. Geen commerciële advertenties
    2. Geen commentaar op andermans advertenties als je zelf niet geïnteresseerd bent
    3. Topics moeten gerelateerd zijn aan de Alfa-hobby (in al zijn facetten)
    4. Geen beledigende, discriminerende, lasterlijke, pornografische uitlatingen
Tot nu toe ongeschreven regels, op nr 1 na, maar wat mij betreft verandert dat snel. Op het onafhankelijke alfaforum.nl wordt stevig gemodereerd (te veel naar mijn smaak, maar dat is mijn persoonlijk oordeel), toch heeft dat forum een groot aantal enthousiaste leden. Regels zijn dus geen beletsel voor een boel forum-plezier.

Kijk ook maar eens maar naar de fora van alfisti.net en supercars.net; grote fora met een duidelijke gedragscode.

Wat ik in de babe-topic al aangaf: dit forum wordt betaald door de SCARB en dus door de donateurs. Veel van hen bezoeken dit forum, maar een nog veel grotere groep niet. Ik denk niet dat zij er op zitten te wachten dat een deel van hun contributie wordt gebruikt om niet-alfa gerelateerde flauwe kul te hosten. Vandaar regel 3 dus. En wat mij betreft hoorde die babe-topic om die reden hier niet thuis. Niet vanwege het bloot.

En censuur is toch echt wat anders dan het verwijderen van een topic die niets met Alfa's te maken heeft. Iedereen kan hier zijn mening kwijt.


Gebruikersavatar
gtj1600
Guru
Guru
Berichten: 1406
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 20:06
Locatie: klein zundert

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 12:13

@dinky,
ik had het niet beter kunnen zeggen... =D> :thumbs: .. :wink:
groetjes uit klein zundert, donnr. 381
gehad : 75 1.8ie , spider 2000 veloce , giulia super
nu : 75 ts , gt1600 junior

Gebruikersavatar
gtj1600
Guru
Guru
Berichten: 1406
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 20:06
Locatie: klein zundert

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 12:17

idee...voor iedereen te lezen...plaats de gedragcode bovenaan in een ,,sticky,, zodat er geen onduidelijkheid meer kan zijn wat wel en niet te posten.. :roll:
groetjes uit klein zundert, donnr. 381
gehad : 75 1.8ie , spider 2000 veloce , giulia super
nu : 75 ts , gt1600 junior

Gebruikersavatar
vV
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 5624
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 10:27
Locatie: Overasselt

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 12:18

:thumbs: :thumbs:
gehad o.a.: GT junior 1600, Alfetta GTV 2000, ALfa Sei 2,5i, Maserati 425, spider 1979, spider 1980,Thema 8.32, GTV2000, Alfetta GTV racer,159 2.4 SW Ti Q4 Bianco. Nu Jeep Grand Cherokee 3.0D, GT junior racer met TS, GTam in opbouw.

bert
Guru Duplice
Guru Duplice
Berichten: 2261
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 10:21

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 12:30

De schoolsheid hindert. Het schoolmeesterachtige, maar ook het schooljongensachtige.
Ik begrijp het geluid maar achter de geesteshouding schuilt vaak een houding van
'wee wie niet denkt als wij'.


Ik vind het nogal exclusief en nodigt zelfs uit tot het geven van stomme opmerkingen.
Wat is er mis met particulier initiatief en vragen of het wat minder kan??

Andretti Molletti

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 13:05

Omdat achteraf reguleren nou eenmaal veel minder goed werkt...

Gebruikersavatar
alfasud1972
Guru
Guru
Berichten: 1694
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:31
Locatie: Emmen
Contacteer: Website

Re: RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 13:46

  • 1. Geen commerciële advertenties
    2. Geen commentaar op andermans advertenties als je zelf niet geïnteresseerd bent
    3. Topics moeten gerelateerd zijn aan de Alfa-hobby (in al zijn facetten)
    4. Geen beledigende, discriminerende, lasterlijke, pornografische uitlatingen
.


1. Toch worden veel commerciële uitingen hier toegestaan zonder dat dit een draadje oplevert zolang als deze, hoe kan dat ? Persoonlijk heb ik niets tegen commerciële uitingen maar reguleer het of niet.
2. Het is een forum, doel van een forum is discussie. Wil je geen discussie dan kan de adverteerder dat zelf in zijn advertentie aangeven. Bij misbruik kan de moderator dan optreden.
3. Dus 'Alfa babes' kunnen wel door de beugel?
4. Ik mis iets in de trend van het aanzetten of dan wel zich zichtbaar niet houden aan de wet. Topics met betrekking tot het omkatten van auto's, het voeren van wijzigingen die niet wettelijk zijn toegestaan zouden wat mij betreft direct verwijdert moeten worden. Persoonlijk stoor ik mij daar nog het meeste aan.

Vr gr,

Rody

Gebruikersavatar
ronald
Guru Duplice
Guru Duplice
Berichten: 2235
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 10:25
Locatie: Nieuwerkerk zld.
Contacteer: Website

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 13:52

Ik rij nooooit te hard. :oops:

Moeten jullie ook niet doen dus...
75 3.0 V6 QV, Fiorino 1.3 Multijet, Giulietta 1.8, Thema 3.0 V6 LS, Thema turbo 16v SW, 90 2.5 V6 QO, Fiat 128 1100 1971

bert
Guru Duplice
Guru Duplice
Berichten: 2261
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 10:21

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 13:53

@Andretti

Je maakt je hard voor goede omgangsvormen en ik kan er op zijn tijd zeker een voorbeeld aannemen.

Maar on topic en wel het Babe topic.

Wellicht niet smaakvol maar overal om ons heen zien wij seks en nog meer seks.
Elk product wordt bijna aangeprezen door een griet met veel tiet.
Nu plaatst iemand foto's en de vonk slaat over en eist men maatregelen zoals
uitsluiting. Waarop gebaseerd? Het recht van de sterkste.

Gebruikersavatar
alfasud1972
Guru
Guru
Berichten: 1694
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:31
Locatie: Emmen
Contacteer: Website

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 14:00

@ Bert - het gaat er volgens mij niet zo om of het aanstootgevend is of niet (volgens mij was het babe topic redelijk fatsoenlijk en was er niet zoveel bloot te zien) maar of het hier thuishoort. Persoonljk vind ik dat als je zo'n babe topic verwijderd je ook de rest oftewel de andere helft van het forum met niet relevante onderwerpen weg moet gooien.

Vr gr,

Rody

Andretti Molletti

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 14:08

Gelieve te lezen en niet te interpreteren!
Ik heb wel dingen gezegd... maar niet zoals door anderen geschreven...
Waarom schrijft iedereen zich in voor het SS??
Dat zijn 2 dagen vol regels...??
De club kent voor het lidmaatschap ook regels en de ritten zijn ook aan banden gelegd...

moedeloos word ik ervan .. en dat is o.a. de reden dat ik wat minder op het forum ben ja...

Gelukkig breidt mijn vriendenkring zich snel uit ;)

kroehlur

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 14:15

Wie betaalt Jorix voor het modereren van het forum?

Of wie offert anders zijn tijd voor het goede doel (en de beschieting die je moet verwachten)?

Andretti Molletti

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 14:28

Niemand krijgt betaaldt, maar het zet je wel aan het denken idd...

steven

RE: vervuiling van het forum

zo aug 28, 2005 15:22

Als iets je niet aanstaat lees je het niet zo simpel is het, niemand verplicht iemand om het babes topic te lezen.

Nog steeds staat mijn vraag open hoe kan het toch , terwijl er hier door velen hel en verdoemenis over wordt uitgesproken dit topic binnen zeer korte tijd pagina's vol had????? Is men hier roomser dan de paus ??????????????????

Daarbij vind ik weghalen van iets wel degelijk censuur en verwerpelijk het is een beknotting in een mening/idee en wie bepaald wat er wel niet kan , de regels die er zijn geven ook geen sluitende oplossing, ik vind het allemaal nogal kleingeestig om zo dood te vallen over iets wat hier misschien niet thuis zou horen.
Zoals ik al zei er stonden prachtige oude reclamefotos bij die zeker alfa related waren en ook "jonge"foto's.
Laat elkaar toch, de gemeenschappelijk factor is toch de binding met merk, daarnaast zijn we allemaal inviduen die iets anders leuk/grappig/geestig/irritant/ontoelaatbaar vinden.

Com. ads mochten niet maar werden oogluikend getolereerd als het een bedrijf van bekende forummers was, nou prima toch zolang het te koop forum zich niet vult met allerlei handelaartjes ,wat doet het dan voor kwaad.?
Die rigide toepassing van regels zal alleen maar mensen af stoten en een gelijkdenkend gezelschap overlaten.

Misschien niet helemaal on topic : maar waarom komt die samenwerking met de VARLN maar niet van de grond, teveel tarzans hier ???????

Terug naar “Alfa Romeo, heden, verleden en toekomst”