@Emilio: Heb even een linkje voor je opgezocht:
http://www.baby-s.nl/index.html?lang=nl&target=d45.html
Hierin staat alles over het gebruik van kind en kinderzitjes.
Er staat niet dat het verboden is je kind in een kinderstoeltje voorin te vervoeren, ze hebben het inderdaad over het uitschakelen van de passasiersairbag. Maar dat uitschakelen geeft geen volledige garantie. Er zijn gevallen bekend dat de airbag toch is uitgekomen ondanks dat deze uitgeschakeld was.
Dus: neem het zekere voor het onzekere en neem dat risico niet. Ookal is het het nog zo leuk om die kleine naast je te hebben, het schijnt toch te gebeuren. Ik zeg altijd maar dat die mensen die het wel is overkomen ook dachten : 'Dat gebeurt mij nooit!'
Dus......
Koop anders zo'n opwind(!)-televisietje die een muziekje geeft en waarbij van die plaatjes voorbij komen. Haal 'm uit elkaar, knip wat Alfa-plaatjes uit, plak ze op die rol waar de plaatjes op staan en zet 'm weer in elkaar. Kan 'ie toch nog steeds 'papa, papa' roepen!
Succes!
groetjes van Marjolein