iemand ervaring mee??? want weet nu helemaal niet meer welke ik moet kopen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



eigenlijk dus 180000 km en dan een schadebak kopenVaker voorkomend probleem heb een schade 166 met dezelfde kwaal,nog geen 90000km.
voor de helft zekerboekjes waren netjes ingevuld ,maar had gekund.
Alfist
Te weinig pk's ?Maar een 2.5 heeft weer last van andere "kwaaltjes ":lol:
Doet dat wat dan ? Dacht alleen icm een andere chip.Ja precies,heb nog wel setje dikke inlaatbuizen te koop voor je.
Als de 3.0 goed onderhouden is zou ik voor die kiezen !ja en NU? ik ben op allebei verliefd maar wordt altijd zenuwachtig ls de meisjes voor dat ik er mee trouw al kuren hebben
ene = 3.0 V6 super handgeschakeld. blauw 17 inch 160000
andere 2.5 V6 tiptronic azzuro met 103.000 kilometers ( en krijgt grote beurt als ik er mee trouw) niet van mij maar van de dealer
Staat in ieder geval mooier onder de kapDoet dat wat dan ? Dacht alleen icm een andere chip.Ja precies,heb nog wel setje dikke inlaatbuizen te koop voor je.