Hallo,
Een week geleden heeft mijn vriendin die net haar rijbewijs heeft geprobeerd weg te rijden in zijn 3 in mijn 33.
Dat ging natuurlijk niet helemaal soepel, met de nodige horten en stoten. Daarna lukt het haar moeilijk om de versnellingsbak in zijn 1 te krijgen.
Nu dacht ik dat het aan haar lag. Blijft natuurlijk een auto met een gebruiksaanwijzing (niet echt ideaal als je net je rijbewijs hebt gehaald in een moderne zuinige spaardiesel). Maar nu krijg ik de auto bij tijd en wijlen ook moeilijk in zijn 1 en 2. 1 is 3 en 2 is 4 zegmaar.
Wat kan ik zelf controleren aan de auto of nakijken/ repareren.
Zou het zo kunnen zijn dat door het horten en stoten de motor (en bak) niet meer recht in zijn motorsteunen hangt? Dat dus zegmaar de schakelpook niet meer goed in lijn staat voor de juiste verzetten?