Pagina 1 van 1

Rook bertone 2.0 een vraag

Geplaatst: wo nov 04, 2015 08:10
door Giel
1 nov rit in Zwolle , op de heen weg gestop na 60 km bij een tankstation weer starten een rook wolk blauw olie kleur even door gassen en weer weg :shock:
Rot gevoel maar rijden maar,aan gekomen bij de start inschrijven en weer starten weer het zelfde staren een rook wolk blauw even flink gas geven en weer weg, klepseals denk ik . Maar onderweg een paar x gestopt en weer starten niks aan de hand . Kan het zijn dat zo'n klepseal omhoog is gegaan en weer terug is geschoten of is er wat anders gebeurd?

Re: Rook bertone 2.0 een vraag

Geplaatst: wo nov 04, 2015 09:26
door @lfa@lgra
Klepgeleiders idd. De warme dunne olie kan in jouw geval langs de klepstelen naar de in of uitlaatklep lopen. Start je de motor dan weer dan verbrandt dit. De klepseals zitten veelal alleen ad de inlaatzijde. Je kunt het proberen mer nieuwe seals, maar ik denk dat je beter af bent met nieuwe geleiders en nieuwe seals. Een geruststelling: Het kan allemaal geen kwaad en
geleiders en seals kosten weinig en een kopje wippen stelt ook weinig voor.

Ohw ja Als je natuurlijk korte tijd stopt kan er minder olie weglekken dus minder rook. Sta je langer stil dan kan het kacheltje leker roken omdat er meer olie is weggelekt, Bij nog niet bedrijfswarme olie zul,je ws bijna niets merken.

Re: Rook bertone 2.0 een vraag

Geplaatst: wo nov 04, 2015 10:21
door Giel
Ja klopt dat heb ik gehad , maar het gekke is dan het twee x is gebeurd en daarna niks meer ook niet na lang of kort stil staan .
Rij er nu ook woon werk verkeer . En heb de luxe dat ik op het werk ook kan starten boodschapje en zo maar geen rook

Dus wat ik denk maar weet niet of het kan dat er een ophoog is gegaan en weer terug op z'n plaats

Maar nog weet niet of dat kan