Pagina 1 van 1

Einde verhaal?

Geplaatst: zo mei 20, 2012 19:56
door ikke
Het lijkt er op dat het blok in mijn Giulia nu dan ook echt de geest aan het geven is, heel recentelijk nog opgemerkt dat cilinder 4 compressie mist, daarna er zo goed als niet mee gereden, tot vandaag. Opeens, temperatuur omhoog en oliedruk valt weg. door de opeens trillende meters dacht ik eerst, dat ligt aan de meters zelf, maar toch maar gestopt. Inderdaad oververhit, af laten koelen, en flink veel nieuwe olie in gegooid, want geen olie meer op de pijlstok, terwijl het blokje nooit bijgevuld hoefde te worden. Na het afkoelen rustig terug gereden, de laatste paar meters.

Ik vermoed, einde verhaal, ik heb nog een alfetta blok wat al jaren stil heeft gestaan, misschien toch daar eens naar gaan kijken dan maar? :cry:

RE: Einde verhaal?

Geplaatst: zo mei 20, 2012 20:40
door Richard Kremer
Kun je beter je huidige blok gaan reviseren. Een alfetta blok moet ook aangepast worden om in een 105 serie gelepeld te worden met de kennis dat het alfetta blok ook al een tijd stil staat dan wist ik het wel.

Maar dat is ieder voorzich natuurlijk

Re: RE: Einde verhaal?

Geplaatst: zo mei 20, 2012 20:45
door ikke
Kun je beter je huidige blok gaan reviseren. Een alfetta blok moet ook aangepast worden om in een 105 serie gelepeld te worden met de kennis dat het alfetta blok ook al een tijd stil staat dan wist ik het wel.

Maar dat is ieder voorzich natuurlijk
ik sta open voor alle suggesties, maar de huidige motor is een 1.3, niet heel erg interessant om geld in te gooien denk ik zo. De Giulia is ook een echte budgetracer, eigenlijk nergens echt mooi, alleen vanaf heeeeeele grote afstand.

RE: Einde verhaal?

Geplaatst: ma mei 21, 2012 10:08
door WhizzMan
In beide gevallen zou ik het blok open (laten) trekken en kijken wat er nodig is om het in je auto te krijgen. Voor het alfettablok moet je wel zorgen dat je er de juiste carbs en uitlaat enzo bij regelt.

RE: Einde verhaal?

Geplaatst: ma mei 21, 2012 10:13
door alfadragon
Het mooie is dat je je 1300 blok dan wel kan gebruiken voor de verbouwing van je alfetta-blok..

RE: Einde verhaal?

Geplaatst: ma mei 21, 2012 11:22
door ikke
Ik neem aan dat het huidige blok niet meer op eenvoudige manier te redden valt niet?.
Inderdaad, bijna alles voor het alfetta blok heb ik al, ik mis het uitlaatspruitstuk, en het bekende gat in de krukas nog. Eigenlijk was ik heel tevree over het 1300 motortje, erg jammer. :cry: