Pagina 1 van 1

abs pomp alfa 147

Geplaatst: zo nov 27, 2011 16:39
door alfa166V6
beste allen,

ik heb de abs pomp vervangen door een andere maar nu heb ik de melding van storing abs, asr, motormanagement op het display.

Ik had met een thuiskommertje gereden en daardoor is mijn eigen abs pomp een soort van van slag geraakt en gaf steeds melding van storing ASR bij 60-70 km per uur rijden. Zie andere topic.

Nu heb ik gehoord dat dit normaal is dat deze storingen worden weergegeven daar de andere (tweedehands) abs pomp opnieuw moet worden in geleerd met mijn auto. Hij kan als het ware nu nog niet communiceren mat de auto. Klopt dit?

En wie kan of moet dit doen, dat in leren, de dealer of kan je dat zelf?

Wie heeft suggesties

RE: abs pomp alfa 147

Geplaatst: zo nov 27, 2011 17:00
door brolli21
Nieuwe pomp moet (bijna) altijd ingeleerd worden.
Uit ervaring met BMW(neem aan dat het bij alfa hetzelfde is) kan alleen de dealer(of een specialist met de benodigde aperatuur) dat soort inderdelen inleren op de auto.