Pagina 1 van 1

apk+reparatie

Geplaatst: do okt 06, 2011 17:40
door Bundy
Hallo, ik ben een echte Alfa 33 liefhebber en heb die auto al ruim 14 jaar. Nou ben ik een leek op autogebied en weet ik niet meer bij wie ik terecht kan die me kan helpen met mijn auto, want ik weet niet meer wat ik moet doen. Is er iemand op deze site die me kan helpen mijn auto weer in orde te krijgen. Het gaat voornamelijk om laswerk aan de onderkant, het al dan niet lassen/vervangen van de katalysator (een in goede staat gebruikte katalysator), het vervangen van 1/2 band(en) door (in goede staat gebruikte/nieuwe) banden en het linker voorportier zit klemvast en bij die deur zit ook het probleem dat de centrale deurvergendeling niet werkt.

Ik ben bereid mijn auto ter brengen tot ver buiten woonplaats Schiedam en dat de reparatieperiode een tijdje mag duren. Ik bedoel dat ik er graag op wacht.

Mijn budget is beperkt, maar wil mijn auto graag behouden, Wie o wie kan mij helpen.

Ter verduidelijking gaat het om de volgende autio:

Alfa Romeo 33 1.4 Ie Imola uit 1994.

Voor welkome reacties ben ik bereikbaar op 06-17387150 of via r-harkema@ewanadoo.nl of als u meer informatie van mijn nodig heeft.

RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 01:46
door Zaagauto
Welkom!

Nou, met zo'n smeekbede om je wagen op de weg te houden moet je inderdaad wel een echte liefhebber zijn!

Er frequenteren wel een aantal werkplaatshouders het forum hier dus die zullen zich wel melden maar de namen die me zo te binnen schieten zijn de 105 Workshop in Etten-Leur en Alfa Centro in (ik meen) Amersfoort.

Succes!

RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 09:09
door alfaqv75
laswerk en nieuwe banden kan ik niet voor je doen, de rest wel (dus vervangen kat en reparartie deur)

wat is er mis met de katalysator omdat je hem vervangen wilt hebben?

doe anders maar even een PB om wat af te spreken, prijs hebben we het wel over maar dat zal niet veel zijn... :wink:

RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 10:08
door Zaagauto
En dat is nog erg lekker in de buurt ook! :wink:

Re: RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 11:13
door alfaqv75
En dat is nog erg lekker in de buurt ook! :wink:
in de buurt en ook een kleine 8jaar alfa 33 sleutel ervaring :lol:

Re: RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 11:45
door WhizzMan
En dat is nog erg lekker in de buurt ook! :wink:
in de buurt en ook een kleine 8jaar alfa 33 sleutel ervaring :lol:
Ga je voor jezelf beginnen joh? ;)

Ik zou eerst eens naar het laswerk kijken voor een prijsopgave, voor je de rest laat repareren. Wellicht komen er ook nog andere technische dingen naar boven als je hem bij een echte kenner brengt, die ook nog in de papieren gaan lopen.

Hoe hard je de auto ook gerepareerd wilt hebben, soms gaat het bedrag om het goed te laten doen echt je budget en liefde voor de auto te boven. Je kan leuke, goede 33ers kopen voor (ruim) minder dan E2000, dus niet elke reparatie/restauratie zal uiteindelijk de (gevoels)waarde van de auto nog waar maken.

RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 12:15
door alfaqv75
ik kan als hij langs komt ook wel beoordelen of het laswerk een haalbare kaart is :wink:

maar nee, begin niet voor mezelf maar doe wel meer hobbyen aan 33's :lol:

RE: apk+reparatie

Geplaatst: vr okt 07, 2011 18:32
door brolli21
Indien het laswerk haalbaar is wil ik me daar wel aan wagen,anders staat mn lasapparaat ook alleen maar stof te happen.
Banden vervangen kan ik ook voor je(bij mn oude werkgever).