Pagina 1 van 1

Electrisch raam 33

Geplaatst: za jan 30, 2010 18:06
door De Block
Ik ben bang dat ik ff van het raam af had moeten blijven vanmorgen.. Zat vastgevroren en ik drukte op het knopje.. Hoor de motor nu wel, maar raam doet niets. Losgeschoten? Is dit makkelijk te fixen als ik het paneel weg haal?

RE: Electrisch raam 33

Geplaatst: za jan 30, 2010 19:46
door Gerrets
He zou kunnen dat het raam uit de klem geschoten is. Maar ik zou inderdaad het paneel even loshalen dan kun je snel genoeg zien of er iets mis is. Het is geen ingewikkeld systeem namelijk.

succes

gr Tom

RE: Electrisch raam 33

Geplaatst: za jan 30, 2010 19:56
door De Block
Ok. Ik neem aan dat het loshalen van het paneel, zoals gewoonlijk, redelijk vanzelfsprekend is?

RE: Electrisch raam 33

Geplaatst: za jan 30, 2010 20:34
door Gerrets
Jazeker! pin van de deurvergrendeling losdraaien. kapjes van de deurgreep voorzichtig verwijderen dan zie je alle schroeven zitten. Voorzichtig de raambedieningsknop loshalen,de hakjes willen nog wel eens knappen. En even het driehoekje bij de buitnspiegel bediening loshalen.En dan kun je voorzichtig het lostrekken niet te wild want anders heb je kans dat het omknikt.

Tip: op marktplaats koop je voor weinig een vraagbaak.

succes

Re: RE: Electrisch raam 33

Geplaatst: za jan 30, 2010 21:28
door Dinky Boy
Kapjes van de deurgreep voorzichtig verwijderen dan zie je alle schroeven zitten. Voorzichtig de raambedieningsknop loshalen,de hakjes willen nog wel eens knappen.
Ook die kapjes willen wel breken als het koud is en de kunststof dus weinig veerkrachtig :( Ook daarmee is voorzichtigheid geboden.

RE: Electrisch raam 33

Geplaatst: zo jan 31, 2010 22:30
door sudsprint
Mochten ze breken dan heb ik nog wel iets liggen. Voor heel weinig :lol: