Pagina 1 van 1

GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 16:17
door midi
Ik heb even een klein vraagje..........namelijk: De maat waarmee de steekassen op de bak vast zitten (dus daar waar de remschijven tegenaan zitten) , zijn bij een gtv6 groter (m10 fijn metrische). De bevestiging op de TS bak zijn M8 fijnmetrisch. Wat kan ik beste doen?
Ik zou de m8 gaten kunnen opboren naar 9mm en dan m10 tappen?
Of kan ik de koppeling uitwisselen gtv6 naar TS (het deel vanaf de remschijf het diferentieel in) lijkt de zelfde maat??? maar of dat kan i.v.m. het diferentieel??.
Ik zou ook nog voor de m8 bouten kunnen gaan maar dan moet ik m.b.v. busjes de gaten in de koppeling van de steekaas op de remschijf opvullen.

Alvast bedankt,

gr martijn

75 bak met m8 draad...

Afbeelding

RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 16:25
door Dennis de Rooy
Je kan de steekassen van de gtv6 bak op de TS bak zetten. Zitten aan beide zijden met 4 inbusboutjes vast. Veeeeeeeeel makkelijker ;)

RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 16:38
door midi
:thumbs:

ga ik dat doen!! wist niet zeker of dat kon.....

Thanks!!!!! :D

RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 18:38
door ravado
idd steekassen over zetten is veel makkelijker.

denk je wel aan de verbinding van schakelstang met de versnellingsbak? die is van een ts anders als van een gtv6.

RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 18:45
door giuliettaevo
De laatste series GTV6 gebruikten ook het 75 schakelsysteem... :wink: KAN dus wel gelijk zijn.... :)

RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 19:21
door midi
Inderdaad de schakelstang moet ik ook overzetten (heb nog een vroeg model gtv) is niet te lastig toch?? ik hoef toch alleen het deel na het koppelingshuis te verwijderen? dat tussen stuk waar al die lagers voor die assen in zitten, en het deel daarachter 1 tm de 4 versnelling en differentieel kan ik toch aan elkaar laten zitten d.m.v. een klem?

P.s. ik zoek nog zo'n schakelstang stang (gtv6) en een driepoot (gtv6) welke aan de cardanas zit. Ik heb wel een brug tot mijn beschikken maar ik kan de auto daar geen dagen op laten staan.

Dus mocht je dit nog hebben liggen en je vind het niet erg om dit op te sturen, dan hoor ik het wel.........en over de prijs worden we het wel eens :wink:

Alle info is meer dan welkom :thumbs:

gr martijn

P.s. heb straks natuurlijk een gtv6 bak over dus eventueele onderdelen kan ik ook weer teruggeven

Re: RE: GTV6 bak door een TS vervangen...

Geplaatst: di aug 04, 2009 19:40
door ravado
De laatste series GTV6 gebruikten ook het 75 schakelsysteem... :wink: KAN dus wel gelijk zijn.... :)
en anders bouw je het over dan kan het ook :wink: alles kan..... :lol: