Pagina 1 van 1
Trilling in stuur GTV 6
Geplaatst: ma mei 25, 2009 17:24
door Zagato1979
Als ik harder rij dan 120 km/h krijg ik een behoorlijk heftige trilling in het stuur van mijn GTV 6. Vooral op wat slechter wegdek is de trilling behoorlijk extreem. Wat zou de oorzaak kunnen zijn van dit probleem?
Op de GTV6 zitten nieuwe bussen gemonteerd, nieuwe fuseekogels en nieuwe banden. Daarnaast is de auto ook recent uitgelijnd.
RE: Trilling in stuur GTV 6
Geplaatst: ma mei 25, 2009 22:35
door Koos
Toevallig geen zand of ander vuil aan de binnenkant van je velgen?
In het stuurstanggetje tussen stuurhuis en fuseehuis zit ook een gewrichtje, hier kan ook wat ruimte ontstaan waardoor er een trilling mogelijk is.
Succes
RE: Trilling in stuur GTV 6
Geplaatst: di mei 26, 2009 19:12
door DB
Ik heb hetzelfde probleem gehad met mijn GTV6 en het is uiteindelijk opgelost door de (voor)wielen te balanceren terwijl deze aan de auto zaten. De garage gebruikte daarvoor een heel erg oud balanceerapparaat (uit de jaren '50 of begin jaren '60). Zelfs bij 200 km/uur had ik geen trillingen.
Misschien helpt het bij jou ook.
DB.