Pagina 1 van 1

startprobleem 156 jtd

Geplaatst: wo jan 03, 2007 09:05
door renato
Mijn 156 1.9JTD uit '99 wou deze morgen niet starten. Startmotor draait wel normaal rond, ook langere tijd, dus deze en de accu lijken me o.k.
Mijn vraag is: wanneer geven de lampjes voor gloeipluggen/injectie een storing aan, moet de motor hiervoor draaien?

b.v.d. voor reacties!

RE: startprobleem 156 jtd

Geplaatst: wo jan 03, 2007 12:43
door duc750ss
Even vraagje, als je start moet eerst en vooral het oranje code lampje uitgaan op dashboard. Als dit lampje niet uitgaat zit er een fout in het code systeem (startblokkering) en wordt de electronische sturing van de motor niet vrij gegeven.

succes

RE: startprobleem 156 jtd

Geplaatst: do jan 04, 2007 09:46
door renato
Bedankt voor de tip, code lamp gaat gewoon uit (lijkt dus in orde).
Ik heb intussen de volgende zaken gecontroleerd/gedaan zonder effect:
-zekeringen
-accu ontkoppelen
-lampjes inspuiting en gloeipluggen gecontroleerd.

Nadat de auto eerst niet aan wou slaan, wou deze 8 uur later ook niet meer starten (startmotor gaat niet meer rond). Ik heb de accu laten controleren, deze is goed en vol genoeg. Ook met startkabels niets meer. De auto staat ondertussen bij de garage :(

RE: startprobleem 156 jtd

Geplaatst: do jan 04, 2007 09:59
door GTV
bdp sensor :?

RE: startprobleem 156 jtd

Geplaatst: do jan 04, 2007 11:07
door renato
Zojuist gebeld door garage, in ieder geval is de startmotor kapot: 370,-
hiermee is het niet aanslaan nog niet opgelost, maar dit zou inderdaad een defecte bdp sensor kunnen zijn...