Pagina 1 van 1
Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 18:59
door Gerrets
Tis niet dat ik zo onwijs hijg en mijn tong naar buiten hang wanneer ik het volle geluid van mijn boxer hoor en dat de ruiten beslaan nee nee. Juist als ie een nacht niet gebruikt is heb ik veel vocht aan de binnenkant, ik gebruik de auto niet abnormaal veel. Ik heb ooit de vier afwaterings gaten in de bodem dicht gemaakt om hopenlijk van het probleem af te zijn maar ik blijf er last van houden.
Misschien iemand een idee hoe dit tegen te houden is.
bvd gr Tom
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 19:13
door jef 75
dat ligt volgens mij aan alle rubbere afdichtingen(ramen,deuren) aan je wagen die verduurd zijn ed .
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 20:26
door mafkees
een zak kattebakvulling in een sloop doen en in de kofferbak leggen.....
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 20:28
door KAS
Water in de kofferbak bij het reservewiel? Langs de achterlichten? Tapijt in de auto droog aan de onderzijde? Alle rubberafdichtingen aan het schutbord ( onder dashboard ) nog aanwezig? Laat iemand met een zaklamp plaatsnemen in je auto terwijl jij met een waterslang de auto op alle kieren natspuit.
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 21:11
door Remco S
Haal het tapijt voor de vorstoelen maar eens omhaag, hieronder licht isolatiemateriaal en dat werkt als een spons

RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 22:05
door tommie
ik heb het momenteel heel erg in mijn kofferbak..
moet wel zeggen dat er een klein gaatje zit in de reservewielbak (alfa 75) maar zou dit kunnen veroorzaken dat er gewoon water in de kofferruimte blijft staan? heb al gegieterd, maar kwam niets naar binnen!
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 23:07
door Sandertje P4
Ik laat alle ramen s'nachs wel is op een heel klein kiertje staan.
Dan 'tocht' het een beetje in de auto... Bij mij helpt het wel.
RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: ma nov 27, 2006 23:50
door tommie
ik heb geen ramen in de kofferbak

RE: Veel vocht in de auto........
Geplaatst: di nov 28, 2006 16:20
door supermaarten
in de kofferbak wil het ook wel eens lekken langs het raamrubber/omlijsting van de achterruit,
even netjes aftapen, en een mooie laag siliconenkit gladstrijken doet wonderen en ziet er prima uit!