Pagina 1 van 1

Voorstellen

Geplaatst: za aug 26, 2006 14:06
door Jiebie
Hallo allemaal,

na dat ik een paar jaar geleden mijn 75 in de puin heb gereden heb ik na lang zoeken eindelijk weer eens een alfa gekocht.
Een 33 1.4 ie uit 94 met 166.000 op de teller.Ga maar meteen ff de D-riem vervangen want weet niet waneer dit is gedaan.(Zekere voor het onzekere)
Trouwens wel lache vraagprijs was 750,- maar deurklink bestuurders kant was kapot en hendel onder bestuurders stoel lag aan 1 kant er af.Zou hij maken maar voor 100,- van de prijs af moest ik het zelf doen.Testritje gemaakt kon weinig ontdekken behalve dat de koppeling aan de hoge kant zat.UIteindelijk 150,- van de prijs afweten te krijgen en thuis aangekomen meteen aan het werk.alles bij elkaar 15 min bezig geweest en deur en stoel weer in orde.
Heb ik verder nog eem paar vraagjes:Wat zijn ongeveer de kosten voor de het vervangen van de koppelingsplaten? en is het normaal bij een 33 dat je met schakelende 1e en de 2e versnelling de pook ver naar links moet bewegen?

foto's volgen snel

RE: Voorstellen

Geplaatst: za aug 26, 2006 19:11
door mafkees
van 1 naar 2 is normaal voor een 33, heb je bij je 75 ook last van gehad als het goed is :wink:


koppelingsplaten laatst laten vervangen van mijn 33 voor 225 euro.....

RE: Voorstellen

Geplaatst: zo aug 27, 2006 14:44
door bertonejaap
welkom op het forum. DE koppelimgsplten vervangen is niet zo moeilijk en ik denk dat je voor 200 euro een complete koppeling met platen en drukgroep hebt. Suc6

RE: Voorstellen

Geplaatst: zo aug 27, 2006 17:25
door Sergio
Welkom,

in de schakelstangen zitten enkele rubbers en plastic ringen, deze slijten bij een 33 waardoor je je pook steeds meer naar links moet bewegen voor de 1e en 2e versnelling.
Dit is relatief makkelijk zelf te vervangen van bovenaf of door een garage te laten doen. Het is absoluut de moeite waard.

Veel plezier

RE: Voorstellen

Geplaatst: zo aug 27, 2006 18:42
door Jiebie
Heb je het bij de koppelings platen over zelf doen of laten doen?

RE: Voorstellen

Geplaatst: zo aug 27, 2006 20:19
door Sergio
Kosten van koppeling vervangen zou ik gewoon even bij de garage opvragen als ik jou was. Als je geen ervaring hebt met sleutelen moet je dat laten doen.