mijn 146 blijkt toch in het verleden schade te hebben gehad. Na nader onderzoek blijkt dat de auto achter in elkaar heeft gezeten. blijkbaar is een en ander toch neit zo geweldig gerepareerd. Ik vermoed dat het gewoon slecht spuitwerk betreft. op de kont komen twee plaatwerk delen bijelkaar. het is het verticale randje in het verlengde van het verticale deel van de achterklep.
de eerste symptomen kwamen een paar maanden geleden. Met een hogedruk reiniger spoot ik zomaar een stukje lak uit de betreffende naad. Ik zag grondlak dus vreesde geen roest....maar nu na wat maanden is het toch gaan roesten....en het roest steeds verder.
wil ik het zaakje onder controle houden dan moet ik het laten fiksen, maar m'n spuiter vreest dat het na stralen en spuiten terug kan komen omdat de roest wellicht vanuit de naad opnieuw op kan komen omdat de roest in de naad zit



WAT NU?
wat zijn de risico's....
kosten?
andere opties?