Pagina 1 van 1

Stel: je zoekt een Brera 3.2 Q2 Italia Independant.

Geplaatst: do apr 20, 2017 00:01
door Pericoloso
Die vindt je niet op elke hoek... ik ga niet uitleggen wat een Italia Idependant is, de kenner weet het.
Nu wil het feit dat mijn collega hem ingeruild heeft op een Stelvio, dan staat hij straks te koop voor een stukkie meer dan de inruil. Auto is van 2009, in 2012 in Duitsland gekocht en maniakaal onderhouden, en bomvol tot en met het leren dashboard met rood stiksel. Km stand richting 2 ton, hij zegt dat hij wat olie verbruikt, één op 5000 oid, maar daar is een Audi rijder jaloers op.
Stel dat je zo'n ding zoekt, stuur mij een pm. Eigenlijk wil hij geen gezeur en hem gewoon inruilen, maar ik vind dat hij bij een liefhebber hoort te komen. Als je hem ziet ben je om, prijs zal vast en dus ononderhandelbaar zijn gezien de inruilprijs.

Ik heb het bewust niet in 'te koop' geplaatst vanwege de strekking van het verhaal.

Re: Stel: je zoekt een Brera 3.2 Q2 Italia Independant.

Geplaatst: do apr 20, 2017 20:54
door Performa
Zelf géén interesse maar vind het wel een leuk initiatief :thumbs:

Re: Stel: je zoekt een Brera 3.2 Q2 Italia Independant.

Geplaatst: do apr 20, 2017 23:27
door Ruviano
Zie nu pas dat t een q2 is! Helemaal leuk!

Re: Stel: je zoekt een Brera 3.2 Q2 Italia Independant.

Geplaatst: vr apr 21, 2017 09:22
door Pietro Originale
Dat is idd een gave uitvoering!

1 liter op 5000km, daar kan mijn BMW alleen maar van dromen (ook 2 ton gelopen).

Re: Stel: je zoekt een Brera 3.2 Q2 Italia Independant.

Geplaatst: di apr 25, 2017 18:03
door zegveld
Het is dat ik al een Italia Independent heb! 8)

Ik kan hem iedereen aanbevelen, van buiten en van binnen een gaaf ding. Ik rij in een 1750, dus over de motor kan ik niks zeggen.