Pagina 1 van 1
Lekker dit......................
Geplaatst: ma dec 19, 2005 13:15
door Robert 75 V6
Autocentrum Valk!
Had een Proteo Metallic 155 staan
dus ik erheen ( andere kant van Nederland maar ok)
Gesproken met een jongen die geen beslissingen mocht of kon nemen, gereden en klaar ik zou die auto kopen maar vond 3250 teveel ( omdat over de telefoon mij een distri was beloofd ) en ''het neefje'' die mij wilde laten betalen. Dus ik naar huis, we hadden afgesproken dat hij zijn oom die op vakantie was zou bellen en hij zou mij terugbellen. We zouden een prijs afspreken, die kon ik overmaken en de auto ophalen.
Vandaag was die oom terug dus ik bellen
HEEFT DIE ... DIE AUTO GEWOON ZONDER TE BELLEN AAN IEMAND ANDERS VERKOCHT
sorry hoor maar over afspraken gesproken
Dit soort dingen verwacht ik van een louche handelaar maar niet van een dealer!
ik had het voor mezelf al helemaal geregeld!
dit mag van mij bij goede garage slechte garage
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: ma dec 19, 2005 14:54
door Pietro Originale
Is mij een keer bij dealer Maasland overkomen. Kom voor een 33, mondelinge deal gemaakt, geld op zak, is hij al door een andere verkoper aan iemand anders verkocht.
Uiteindelijk bij dealer Baak een veel mooiere 16V gekocht, dus het heeft zo moeten zijn. Laten we hopen dat dat voor jou ook geldt.
Stond er overigens bij Te koop geen bordeaux rode V6 te koop?
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: ma dec 19, 2005 15:23
door Ruud33 16V
Tja das nou nog eens lullig. Ik had die 155 ook zien staan op hun internet site... mooie auto maar helaas aan je neus voorbij gegaan.. Tja de interne communicatie laat soms welles wat te wensen over in bepaalde bedrijven...
Niettemin erg lullig... Hebben ze je geen aardigheidje aangeboden om het goed te maken oid??? Ik kan me zo voorstellen dat de "schuldige" toch op zijn minst flink op zijn flikker heeft gekregen... Maar hopen voor je dat je een andere vind die net zo mooi of mooier is!!!
Succes/sterkte ermee!!
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: ma dec 19, 2005 15:32
door Robert 75 V6
Ja ik heb een dame die fay heet aan de lijn gehad en die had een mooie 145 1,8 te koop staan daar ga ik van t weekend heen
ben benieuwd wat dat voor een auto is en als we eruit komen en hij is mooi dan heeft zij een koper en ik een mooie auto

RE: Lekker dit......................
Geplaatst: ma dec 19, 2005 15:36
door wims
Da's niet prettig, Robert. Hopelijk vindt je snel een andere, volgens mij is er best wel e.e.a. in de aanbieding. Met Valk heb ik ook weleens contact gehad, verkoper klonk zeer jong en niet zo ervaren, maar je moet een keer beginnen.... Bij Maasland heb ik in '97 mijn 33SW (zag op de RDW dat ie vorige week weer van eigenaar is gewisseld) ingeruild voor een 155 en heb daar goede herinneringen aan. Dus aan die dealer en zeker aan de 155.
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: do dec 22, 2005 11:11
door Bialbero1962
@ Robert. had begin november ook gebeld voor die 155 en kreeg een oudere heer aan de telefoon, aardig en belde terug maar ik had net een 155 gekocht.
Vroeg me af of er ooit LPG/G3 in had gezeten want ik meende op de foto's boven de trekhaak een "lpg" gat te zien. Was dat nou zo?
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: do dec 22, 2005 12:59
door MadMets
Jemig Robert, misschien is een 155 gewoon niet voor je weggelegd!

Ben heel benieuwd hoe de Alfay 145 uit de verf komt.
Re: RE: Lekker dit......................
Geplaatst: do dec 22, 2005 18:53
door KAS
Ja ik heb een dame die fay heet aan de lijn gehad en die had een mooie 145 1,8 te koop staan daar ga ik van t weekend heen
ben benieuwd wat dat voor een auto is en als we eruit komen en hij is mooi dan heeft zij een koper en ik een mooie auto

Waarom ga je dan voor een 2e keus? Er staan toch 155 ers genoeg te koop? Dan neem je toch niet een 145 als je op zoek bent naar een 155? Of denk ik nu te simpel?

RE: Lekker dit......................
Geplaatst: vr dec 23, 2005 12:09
door Robert 75 V6
Ligt een beetje anders kas, is eigenlijk geen tweede keus. Ik ben 75 gek. Maar vind om die reden ook dat ik mijn 75 binnen moet hebben staan en niet als dagelijkse toet te gebruiken. Mijn moppie de boodschappen mee doet, ik mee naar mijn werk rij. Dus gewoon een dagelijkse alfa. Die moet jong zijn, en niet te veel consessies hebben. Kan een 164 zijn 155 146 of 145.
Ik heb ongeveer een jaar met veel plezier in een 146 gereden en mijn vrouwtje vind dat ook een heel leuk ding. Maar ik kwam die 155 tegen en die vond ik gewoon mooi! Proteo metallic, leer, houtpakket erop, airco schuifkanteldak. Dus ik was klaar met zoeken. Dat dat stelletje kampers zich niet aan hun afspraken houden is dan weer een tegenvaller.
Dus zoeken we weer verder en toen kwam ik die 145 tegen, ook en erg leuk ding. In de buurt, zelfde kleur als m'n V6, een hatchback makkelijk voor de boodschappen, een 1,8 dus niet te traag, schuifkanteldak electr. spiegels QV spoilerkit. Gewoon wel een leuk ding. Ik vind hem mooi ( de foto dan he ) En ik ben benieuwd. Als deze auto een 164 was geweest of een andere 155 was het ook goed geweest! Ik moest hem gewoon mooi vinden. Het liefst had ik die witte alfa 90 gekocht maar voor het dagelijkse werk vind ik het wel erg lekker om een iets modernere auto te hebben.
En voorderest bedankt voor de symphatieke berichtjes!!!!!!!

RE: Lekker dit......................
Geplaatst: vr dec 23, 2005 19:03
door KAS
Je moet vooral doen wat je zelf wil natuurlijk.

Maar ik vroeg het me dus gewoon af. Eigenlijk maakt het je dus niet uit. Dat is nog eens gemakkelijk zoeken naar een andere auto. Dan staat er altijd wel iets van je gading bij.
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: za dec 24, 2005 00:41
door Gerrets
Het is een voorbode je zal hopenlijk een mooiere vinden!!!!!!!!! wel een naaistreek!!!!! succes
RE: Lekker dit......................
Geplaatst: za dec 24, 2005 00:53
door Giallo lord QV
Dat dat stelletje kampers zich niet aan hun afspraken houden is dan weer een tegenvaller.
ik zal verder niks over ze zeggen

RE: Lekker dit......................
Geplaatst: zo dec 25, 2005 18:50
door Alfagek
Vergeet alleen niet dat Valk niets anders is dan een handelaar en absoluut al jaren geen dealer meer. Ik ben er meerdere malen geweest (woon er niet zo ver vandaan) en vind ze te duur. Heb er ook meerdere malen auto's zien staan die ik ken en eigenlijk geen kwartje meer waard zijn, maar toch voor veel geld worden aangeboden... Pas er dus erg goed op met wat je koopt en ziet!! Het is natuurlijk lang niet allemaal slecht en ze hebben ook genoeg goede auto's.
Groetjes,
Alfagek
Bas
PS. Niet alleen negatief bedoeld, maar laat het een waarschuwing zijn...