Pagina 1 van 1

Kroymans

Geplaatst: ma nov 28, 2005 13:55
door ChickenBoy
Uit de autotelegraaf:

De autoverkoop komt dit jaar naar verwachting uit op 475.000, iets minder dan in 2004. Voor 2006 wordt geen verbetering voorzien. Bovag/NDA en Rai gaan uit van 475.000 verkopen. "De branche reageert op de problemen door schaalvergroting”, aldus een woordvoerder. De vijftig grootste dealergroepen beheersen inmiddels een derde deel van de automarkt, de overige 1.750 dealerbedrijven verdelen de rest. Tien jaar geleden waren er nog zo'n 3.000 zelfstandige dealers.

Concentratie blijkt echter ook geen garantie voor succes. De afgelopen week kondigde de Kroymans Retail Groep uit Hilversum het ontslag aan van 125 van de 1.050 werknemers, de sluiting van zes dealerbedrijven en een reorganisatie van het hoofdkantoor. Kroymans (o.m. Opel, Saab, Ford en Kia) heeft in Europa 45 dealervestigingen en is qua grootte de nummer twee op de Nederlandse markt

Dus dat zal wel goed komen met de reclamebudgetten voor de nieuwe 159 en Brera :evil:

RE: Kroymans

Geplaatst: ma nov 28, 2005 14:06
door ARGTV3V6TB
kroymans heb het ook lekker goed gedaan met de invoering van de 159 :?

RE: Kroymans

Geplaatst: ma nov 28, 2005 14:24
door alfaromeo155
tja... alfa is er niet op vooruit gegaan met die kroymans. helaas...

RE: Kroymans

Geplaatst: ma nov 28, 2005 21:38
door Indaco
het lijkt wel of het niet goed mag gaan met Alfa!

RE: Kroymans

Geplaatst: di nov 29, 2005 01:50
door ARGTV3V6TB
zou het niet aan pr van alfa zelf legge???

RE: Kroymans

Geplaatst: di nov 29, 2005 08:55
door Roeltje 164
Dat zeggen jullie nu wel, maar ik heb toch al een hele hoop grot billboards gezien in nederland o.a bij de brienoordbrug, dordrecht ehh utrecht, dus reclame zat volgens mij :wink:

Re: RE: Kroymans

Geplaatst: di nov 29, 2005 10:14
door rboudewijns
Dat zeggen jullie nu wel, maar ik heb toch al een hele hoop grot billboards gezien in nederland o.a bij de brienoordbrug, dordrecht ehh utrecht, dus reclame zat volgens mij :wink:
Ik heb helaas nog niks op tv kunnen bemerken, dat hoort er toch echt wel bij! Trouwens de foto die wordt gebruikt op de billboard kan mij niet echt bekoren.

RE: Kroymans

Geplaatst: di nov 29, 2005 10:27
door Roeltje 164
Tv, da's waar, foto vind ik erg mooi en agressief, maar dat is persoonlijk :wink: