Pagina 1 van 1

Van Lingen neemt van Asselt Amersfoort over !

Geplaatst: do aug 04, 2005 15:07
door juultje
Van Lingen koopt Van Asselt Amersfoort 4-8-2005
De Alfa Romeo-vestiging van Van Asselt in Amersfoort wordt overgenomen door Sam van Lingen. Verkoper is de investeringsmaatschappij Kasberg, die, zoals gisteren bekend werd, de totale failliete boedel van Van Asselt heeft opgekocht. Van Lingen koopt alleen de Van Asselt-vestiging aan de Nijverheidsweg in Amersfoort. De arbeidsplaatsen in dat bedrijf blijven behouden, het dealerschap van Alfa Romeo is aangevraagd bij importeur Kroymans.

“Soms heb je maar weinig aansporing nodig om een brugje over te gaan”, zegt directeur Sam van Lingen over zijn nieuwste overname. “Al tientallen mensen hebben ons gevraagd om een bedrijf van Van Asselt over te nemen, zowel personeel als klanten van Van Asselt.”

Sam van Lingen heeft Alfa-bedrijven in Utrecht, Houten, Haarlem, Aalsmeer en sinds mei ook in Amsterdam-Noord (waar hij ook Fiat voert). “Dit bedrijf in Amersfoort wordt onze zesde vestiging”, zegt Van Lingen. “En het zal niet het laatste zijn. We zijn nog op het overnamepad.”

RE: Van Lingen neemt van Asselt Amersfoort over !

Geplaatst: do aug 04, 2005 16:58
door GTV Boy
Mooi voor het personeel en weer een dealer gered... =D>

RE: Van Lingen neemt van Asselt Amersfoort over !

Geplaatst: do aug 04, 2005 17:43
door Graffiaturo
de tamtam doet zijn werk weer supersnel :wink:

Re: RE: Van Lingen neemt van Asselt Amersfoort over !

Geplaatst: do aug 04, 2005 21:25
door Alfasassie
de tamtam doet zijn werk weer supersnel :wink:
Waar zouden jullie zijn zonder forum ;)

Fijn, dat er een oplossing is zo snel :D

groetjes Saskia