Mijn keuze staat er niet bij: diesel is voor traktoren
Ik denk wel dat het veel zal helpen. Echter in het persbericht dat ik zag werd gesuggereerd dat zo'n filter in willekeurig iedere dieselauto valt in te bouwen. Dat lijkt me nogal onwaarschijnlijk. Maar politici worden zelden gehinderd door kennis van zaken.
In dat laatste heb je echt helemaal gelijk. Maar als er zo'n filter op dieselauto's moet komen, dan niet alleen op dieselauto's maar op alle diesel voortuigen die van de openbare weg gebruik mogen maken.
Maar het lijkt me wel goed want als je soms achter een dieselbus op personen diesel rijdt, dan kan dat best eens walmen.
Rens
edit: Ik weet niet waarop ik moet stemmen in de poll. Ik heb er even niet zo'n kijk op, maar als het op alle diesels komt, dan lijkt het me wel zinvol. Maar dan moet dat vind ik ook gelden voor auto's in de rest van de europese unie. Niet dat Nederland er als een mak lammetje voorop loopt, terwijl de auto's hier sowieso al erg veel kosten, want dan begint het wel op geldklopperij te lijken.