Pagina 1 van 1

GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 10:59
door Métisse
Door de sleutels te stelen zijn in de nacht van dinsdag 24 op woensdag 25 april dieven er met de auto van een hele goede kennis van mij vandoor gegaan.
het betreft een vrij aparte 156 GTA Sportswagon
Donkerblauw metallic met zwarte OZ velgen
Kenteken 35 - JT - GL
Bouwjaar 2002
Als er iemand ook maar iets kan melden, de auto heeft gezien, of bijvoorbeeld onderdelen te koop krijgt aangeboden, laat even wat weten.
Zoals iedere Alfa rijder was ook dit een liefhebber en zag met deze pas aangeschafte GTA een droom in vervulling gaan die nu zo wreed is verstoord !


Groet
Matthy
lid nr 5062

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 11:23
door Rob33
Sjezus wat is dat rot voor je man, zal mijn ogen open houden, zo vaak zie je ze niet.

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 11:50
door alfaromeocars
F**K, of het nu een 33 of een 156 GTA is, ze moeten met hun fikken (poten) van andermans gerief (spullen) blijven :evil:

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 12:21
door MarcoAzzurro
Alweer een :shock: sinds wanneer zijn alfa's zo in trek bij dieven? ga BMW's jatten ofzo :evil:

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 13:24
door Patrick
Een auto met GTA techniek zal inmiddels al helemaal gedemonteerd zijn. Waarschijnlijk is ie niet
richting Nijmegen gekomen, daar is vorige week een grote bende autodieven en helers opgepakt (circa 150 auto's gestript :shock: )
Ik zal mijn ogen wijd openhouden, en wens je vriend sterkte!

Patrick

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 19:27
door Rainier155
Tja grote kans dat ie gebruikt gaat worden als vluchtauto of andere criminele activiteiten of dat de auto richting het oostblok is... :(

Sterkte ermee...

RE: GESTOLEN !!! 35 - JT - GL

Geplaatst: do apr 26, 2007 20:41
door MightyMarcel
helaas worden dit soort auto's relatief vaak gejat voor andere criminele activiteiten. een vluchtauto oid moet snel zijn he...

maar je hebt met je poten van andermans spullen af te blijven, of dat nou een golfje 2 of een alfa 156 is. mijn is niet 'dein'... stelletje asociale hufters.