Pagina 1 van 2

De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 21:20
door Rens 1.7QV
vandaag mijn eerste autopech dag gehad.

Reed vanochtend op de A2 en toen stopte mijn 33 ermee. De rotor was stuk geslagen tegen de verdelerkap omdat er nogal veel speling opzat. Ik dacht gister nog, dat ik maar eens moest opschieten, af en toe maakte dat ding een raar geluid. Dat had ik dus goed gedacht alleen wel te laat. Maarja de ontsteking kan ik zelf niet afstellen, dus daardoor had ik het nog niet meteen gemaakt.

Stond direct bij een praatpaal. Ik was nog niet lid, dus wat dat betreft wel de klos natuurlijk, ik vind het wel begrijpelijk dat je eerst lid moet worden voordat je geholpen wordt, alleen dat dat 190 euro kost was wel even schrikken.

maarja stond direct aan de A2 bij knooppunt Deil dus ook niet echt een lekkere plek om even stil te staan. Vriendelijke wegenwacht meneer kwam langs, maar kon helaas niks doen. Een rotor had die zo gauw niet bij zich, die had die eerder al eens gebruikt. Bovendien als die er wel al een had, dan was de kans groot dat die ook maar 2 km mee ging, omdat de rotor eerder ovaal ronddraaide. Helaas pinda kaas. Dus had die mij even weggesleept naar een Fiat garage. Als het goed is wordt die morgen gemaakt, omdat zij een verdeler van de sloop moesten halen.

Rens

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 21:28
door berlinista
Ok, hij draaide dus ovaal, maar dat wist je eerst nog niet. wat je ook niet wist is dat je heel de ontsteking niet hoeft af te stellen als je rotor en/of verdeler wisselt. Haal een vraagbaak, dat had je 190,- gescheeld!!!!

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 21:31
door Graffiaturo
zelfde probleem afgelopen winter gehad met mijn winter 33 1.7 IE

alleen bleek bij mij dus ook de ontstekingscomputer overleden te zijn

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 21:34
door alfaRob33
ai minder Rens.........maar gelukkig kan het weer gefikst worden.....
maar die 190 euri :shock: is dat een totaal paketje.... vervangende auto, eigen woonplaats service, IRK, Europa service ???? .....

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 21:36
door Graffiaturo
nope, das wat die boeven van je afpakken als je onderweg lid wordt

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:00
door Andretti Molletti
Dat is een eigen keus Graf!!

Weet je dan blijf je lekker staan en bel je Route mobiel!!!

Die komen niet eens!!!
en weet je waarom??

Afbeelding

Als de dealer voorkomt rijden is het duurder, ...als!!
EN.... als je nu nog een keer pech krijgt, niet onwaarschijnlijk met een Alfa 8) , krijg je lekker een vervangende auto, wegslepen etc etc voor nop!

Gewoon geluk bij een ongeluk!!!

wat een inkopper zeg :twisted:

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:01
door Graffiaturo
oei Dre, nog niet gegeten? :wink:

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:20
door berlinista
er wordt je een letterlijk en figuurlijk lesje gegeven Graf.......



:?

Re: RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:22
door Graffiaturo
er wordt je een letterlijk en figuurlijk lesje gegeven Graf.......



:?
wat voor lesje dan?

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:34
door Andretti Molletti
Dat we geen boeven zijn?

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:38
door Graffiaturo
hahahahha wist niet dat het zoooooooooooooooooo gevoelig lag :wink:































of je had gewoon honger, dat je daarom zo hapte :wink:

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:40
door Andretti Molletti
Ik heb altijd honger dat weet je ;)

Maar ben ook trots op onze jongens...nog steeds, ondanks alles, gaan ze ervoor!!
Die prijzen maken zij niet..de autos wel!

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:48
door Michel
Is bij ons in Belgiƫ net eender. En waarom ze dat doen ? STEL dat je bij je eerste autopech gewoon het normale aansluitinggeld betaalt, dan wordt geen hond nog lid. Dan wacht ik ook wel tot ik de eerste keer pech heb :wink: MAAR: daar kunnen zij niet op overleven, wat ook logisch is.
Pechverhelping is als een all risk verzekering: heb je een jaar lang geen pech, dat is dat pure "winst" voor hen. Heb je ze nodig, dan wordt jij geholpen, wat mede bekostigt wordt door de andere leden die dat jaar geen beroep doen op de ANWB. (de "winst" dus. helaas is die extra premie in noodgevallen wel gerechtvaardigd vind ik zo.

Om aan te sluiten bij Rik: die rotor kan je dus gewoon vervangen, verandert niks aan je ontstekingstijdstip. Opnieuw afstellen moet alleen als je de moer lost en de verdeler draait (of een andere verdeler plaatst bv...). Ze kunnen wel pokke-vast branden bij een 33

Re: RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:49
door ronald
Afbeelding


:jumping: Mooi foto zeg! Zelf gemaakt??

RE: De klos

Geplaatst: do okt 19, 2006 22:50
door Andretti Molletti
Haha, nee toevallig van een WW gekregen vandaag... dus ik moest wel posten hier he ;)