Pagina 1 van 1

informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: ma jun 12, 2006 07:38
door Furrikain
Ideetje dat me uit verveling (en allicht de hitte :P) te binnen schoot: wie kan me wat meer vertellen over het gereedschap dat hierin zat? Ik ben namelijk in het bezit van het koffertje met een paar items in (waarvan vast niet allemaal origineel gtv6), alsook de raamzwengel en handleiding ervoor.

Nou vroeg ik me dus af waaraan je op oldtimerbeurzen bv. dit gereedschap kan herkennen (allicht is het van een bepaald merk)?

Het gebeurt namelijk wel eens dat ik op een oldtimerbeurs vrij snel uitgekeken ben en me nogal snel tussen de onderdelenboeren bevind, dan kan ik net zo goed wat rondspeuren naar ontbrekende items.

Dit is het duidelijkste plaatje dat ik kon vinden online - helaas niet compleet en zonder zichtbaar merk; de bougiesleutel zoek ik ook nog trouwens:

Afbeelding

Een volledige set ergens kopen zegt me trouwens niet veel; ik hecht er eigenlijk weinig belang aan en blijkbaar zijn deze dingen vrij prijzig intussen. Eerder een kwestie van gezellig puzzelen ;)

RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 02:28
door Furrikain
Niet veel reactie blijkbaar, echt niemand die een set heeft of er wat meer over weet?

Misschien toch maar in Gezocht plaatsen? Aangezien ik niet echt actief op zoek ben, vond ik het hier beter staan.

RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 13:12
door roberto
Bij mijn GTV6 zit ook nog zo'n koffertje met de wielmoersleutel, schroevedraaier en tang. En verder is ie leeg.

RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 16:41
door Adriano33
Nou Roberto, weer er zuinig mee ;)

Heb zelf helemaal niet zo'n koffertje en de inhoud ervan, zal wel weer een monsterklus worden om dat te vinden. :roll:

RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 16:52
door thomfr
Volgens mij zat er meestal bij Alfa's uit die tijd alleen een plastick (goedkope leer lookalike) tasje met een wielmoersleutel, omdraaibare schroevendraaier en een tang.

Volgens mij is je setje al vrij compleet (alfa is dacht ik pas met meer gereedschap begonnen bij de 164 ofzo).
Alfa 90 v6 had ook alleen bovengenoemd zakje.

Thom

Re: RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 17:36
door frankalfa
Bij mijn GTV6 zit ook nog zo'n koffertje met de wielmoersleutel, schroevedraaier en tang. En verder is ie leeg.
Idem bij de mijne , enkel heb ik er een bougiesleutel bij. kan er volgens mij niet in...)
75/90 hadden idd zo'n plastic foudraal met wielsleutel.
Grtz, fRank

Re: RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 18:40
door TiTaTo
Idem bij de mijne , enkel heb ik er een bougiesleutel bij. kan er volgens mij niet in...)
75/90 hadden idd zo'n plastic foudraal met wielsleutel.
Grtz, fRank
Bij mijn 75 ook zo'n plastic tasje met wielsleutel, tang, schroevendraaier en bougiesleutel. De bougiesleutel is een pijpsleutel, waarbij de wielsleutel als hefboom gebruikt kan worden.

RE: informatie gereedschapskistje GTV6

Geplaatst: do jun 15, 2006 18:46
door AlfettaOwner
De bougiesleutel en schroevendraaier en tang heb ik ook hier liggen.....alleen niet uit een GTV 8)
Standaard gereedschap