Pagina 1 van 2
remmen 33
Geplaatst: zo jan 16, 2005 16:15
door quadrifoglio
hallo
ik had een vraag ik wil graag de remmen van mij 33 aan gaan passen aan de voorzijde
heeft iemand ervaring met grotere remmen op een 33?
ciao
martijn
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 00:31
door Bartman
Ja, Forza33 weet er alles van. Stuur m maar vast een bericht. Vast een tip van de sluier: de schijven van een 155 v6 schijnen te passen, maar dan wel met andere remklauwen.
Wellicht ff zoeken op het oude forum.
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 09:13
door tommaso
Ik rij zelf al een aantal jaren met aangepaste remmen.
Eerst een set samen laten stellen bij Biesheuvel in Nieuwendijk.
Daarna sinds twee jaar een Brembo set van Madeno.
Stalen remleidingen en goede remolie.
Heb nu Ferodo DS2500 blokken.
Een en ander tot tevredenheid getest tijdens rijden op de Nordschleife en Spettacolo op Zandvoort.
Succes
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 10:48
door matra sports
mag ik onbeleefd naar de prijs van de set van Biesheuvel vragen ?
Waarom ben je op de set van Madeno overgegaan ( € 2000 + ? )
groeten
Jos
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 15:00
door tommaso
Set van Biesheuvel kostte destijds 1000 gulden inclusief monteren.
Had wel zelf de rvs leidingen al gekocht.
Ben overgegaan op set van Madeno omdat schijven op waren na een aantal jaren dagelijks gebruik en circuit gebruik. Wilde Brembo wel eens proberen. Kosten waren te overzien [iets van 400 EUR dacht ik, kijk maar eens op madeno.nl onder tuning].
Remde in ieder geval nog iets beter dan de Biesheuvel remset.
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 18:51
door Rees Cees
@ Bartman
Ja ik weet er alles van.
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 22:09
door quadrifoglio
welke klauwen? kun je montere en welke aanpassingen moeten er dan plaats vinden
heb al wat gehoord over die van een 75 en van een 155 maar is dit mogelijk??
RE: remmen 33
Geplaatst: ma jan 17, 2005 22:40
door matra sports
Dank je ! De prijs is dus ex. tangen.
RE: remmen 33
Geplaatst: di jan 18, 2005 21:49
door Rees Cees
@ klavertje 4
voor straat gebruik zou ik niet verder gaan dan schijven van een ander merk te nemen, brembo of OMP, sparco oid en andere remblokken te nemen (blokken zijn zeer persoonlijk). tevens remleidingen vervangen voor Goodridge iod.
voor circuit gebruik heb ik Q4 schijven en bijbehorende klauwen gemonteerd, voor straatgebruik is dit te veel van het goede en heel veel werk om passend te krijgen.
RE: remmen 33
Geplaatst: vr jan 21, 2005 12:08
door Ruud33 16V
voor straat gebruik zou ik niet verder gaan dan schijven van een ander merk te nemen, brembo of OMP, sparco oid en andere remblokken te nemen (blokken zijn zeer persoonlijk). tevens remleidingen vervangen voor Goodridge iod.
Welke combinatie hebben jullie goede ervaringen mee. Heb ook wel negatieve verhalen over ferodo gehoord... En die remleidingen... is dat kostbaar en zelf te doen??
Re: RE: remmen 33
Geplaatst: vr jan 21, 2005 12:26
door Rees Cees
Welke combinatie hebben jullie goede ervaringen mee. Heb ook wel negatieve verhalen over ferodo gehoord... En die remleidingen... is dat kostbaar en zelf te doen??
leidingen zie
www.goodridge.nl nooit zelf maken!!!
straatblokken, welke? geen idee is zeer persoonlijk. In mijn racer gebruik ik Hawk H12 blokken en dat is niets voor op de weg.
RE: remmen 33
Geplaatst: do jan 27, 2005 09:08
door Sergio
Nog even over de remleidingen. Ik heb van meerdere mesnen gehoord dat 1 van deze slangen niet past(e), is dit nog steeds het geval?
Zelf monteren is voor mij geen probleem, maar als 1 slang niet past schiet het natuurlijk niet op......
RE: remmen 33
Geplaatst: do jan 27, 2005 13:10
door Huib
OMP levert een standaard setje voor de 33, echter voor de meeste types met 3 slangen. Dus bv bij autosportcompany of dutchpowertrading krijg je 3 slangen. Terwijl ik nog nooit een 33 gezien heb met minder dan 4 slangen.
Dus ik ben met m'n oude remslangen naar Goodridge gegaan in Delft en die maken ze gewoon na met de juiste lengtes en wartels. En daarna hebben ze de set ook in de computer gezet, dus als je ze daar nu bestelt moet dat geen probleem zijn.
RE: remmen 33
Geplaatst: do jan 27, 2005 16:38
door AG
De type 1 en de oude type 2 hebben maar 1 slang achter
AG
RE: remmen 33
Geplaatst: do jan 27, 2005 21:10
door reijnaje
Ik ga binnenkort bij mijn 33 de remmen compleet aanpakken. Voor een RVS remleidingenset komt Biesheuvel op 60 euro inclusief BTW. Ik zal er op letten dat er 4 slangen bij de set zitten. Als ik ze binnen heb en ze eronder ziten laat ik wat weten of het allemaal past enzo!